Oferta NaSportowo


Studio Treningu Personalnego – NaSportowo zapewnia kameralne warunki, profesjonalną opiekę trenera, który dopasuje trening do Twoich potrzeb i upodobań. Ograniczona ilość ćwiczących i brak ludzi przychodzących jak na zwykłą ogólnodostępną siłownię, pomogą Ci zapomnieć o wstydzie. Właściwie programowany i przeprowadzony trening pozwoli Ci pozbyć się kompleksów i zrealizować marzenia o komfortowym życiu i nienagannej sylwetce, a także pozbyć się bólu i dolegliwości związanych z Twoim organizmem.

Trening Personalny

Trening Personalny – najskuteczniejsza metoda osiągnięcia upragnionego celu. Nasi profesjonalni trenerzy zaprogramują cały cykl treningowy pod kątem Państwa wymagań, predyspozycji, potrzeb oraz upodobań. Zadbają o to, żeby trening przede wszystkim przyniósł efekt, ale również był techniczny i co najważniejsze - prozdrowotny. Już miesiąc pracy z trenerem może przynieść lepszy efekt niż cztery miesiące samodzielnego treningu.

OpenGym

OpenGym – w godzinach między 07:00 a 17:00 oddajemy Państwu do dyspozycji naszą salę treningową na zasadach otwartych.

Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe – zajęcia prowadzone przez naszych trenerów. Treningi odbywają się w małych grupach, maksymalnie ośmioosobowych, dzięki czemu trenerzy mogą spokojnie zadbać o każdego Klienta. Nie są to typowe zajęcia fitness. W ofercie mamy:

Sauna fińska

Sauna – sauna fińska (sucha), na którą obowiązuje wcześniejsza rezerwacja w celu nagrzania jej do odpowiedniej temperatury.

Programy treningowe

Programy treningowe – programujemy spersonalizowane plany treningowe do samodzielnej realizacji, np. w naszych godzinach OpenGym. Zajmujemy się również ich aktualizacją oraz korektami.

Doradztwo żywieniowe

Doradztwo żywieniowe – konsultacje żywieniowe, edukacja żywieniowa oraz (jeśli jest taka konieczność), zaplanowanie konkretnego jadłospisu dopasowanego do oczekiwań Klienta.